1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye Şampiyonu Sofular İlköğretim Okulu'ndan Çıktı

Türkiye Şampiyonu Sofular İlköğretim Okulu'ndan Çıktı

Türkiye Şampiyonu Sofular İlköğretim Okulundan Çıktı
A+A-

Coşku Yayınevi'nin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu deneme sınavında Türkiye Şampiyonu, Kütahya'nın Pazarlar ilçesi Sofular İlköğretim Okulu'ndan çıktığı bildirildi. Coşku Yayınevi'nin tarafında

Coşku Yayınevi'nin Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu deneme sınavında Türkiye Şampiyonu, Kütahya'nın Pazarlar ilçesi Sofular İlköğretim Okulu'ndan çıktığı bildirildi.
Coşku Yayınevi'nin tarafından Türkiye genelinde düzenlenen deneme sınavında Yakuplar İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Ali Osman Yılmaz 500 tam puan alarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Coşku Yayınevi'nin düzenlediği deneme sınavında Türkiye birincisi olan Ali Osman Yılmaz, "Deneme sınavında başarılı olmamı sağlayan başta öğretmenlerim ile aileme ve bana destek olan arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi
Sofular İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Yıldırım, "Türkiye birincisi olan öğrencimiz Ali Osman Yılmaz'ı ve Sınıf öğretmenimiz Ali İhsan Poslu'yu bu başarılarından dolayı kutluyorum. Çalışma azminin sonucu her zaman başarıyı doğurur. Akademik çalışmalarımızın yanında değerler eğitimi diye adlandırdığımız Milli ve Manevi değerlerimizi de çocuklarımıza kazandırarak ruhen güçlü, sağlıklı nesiller yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu başarılarımızın bundan böyle Akademik alanda ve diğer sosyal-kültürel alanlarda da devam edeceğinden inancım tamdır" diye konuştu.
(MB-EFE)

18.01.2013 13:13:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT