1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye Küçükler Satranç Üçüncüsünden Başkan Hızlı'ya Ziyaret

Türkiye Küçükler Satranç Üçüncüsünden Başkan Hızlı'ya Ziyaret

Türkiye Küçükler Satranç Üçüncüsünden Başkan Hızlıya Ziyaret
A+A-

2013 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda üçüncüsü olan Özel Akhisar Koleji 5. sınıf öğrencisi Kaan Kalemler, Belediye Başkanı Salih Hızlı'yı makamında ziyaret etti. Kalemler, öğretmenleri ve a

2013 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda üçüncüsü olan Özel Akhisar Koleji 5. sınıf öğrencisi Kaan Kalemler, Belediye Başkanı Salih Hızlı'yı makamında ziyaret etti.
Kalemler, öğretmenleri ve ailesi ile ziyaret ettiği Belediye Başkanı Salih Hızlı ile kupa ve madalya sevincini paylaştı. Kalemler ziyarette Belediye Başkanı Hızlı'ya çiçek takdim ederken, Başkan Hızlı da 11 yaşındaki küçük sporcu Kaan Kalemler'e Ahisar Belediyespor forması ve çeşitli hediyeler verdi.
Sporun her yaşta önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Salih Hızlı, Kaan Kalemler'in yaşındaki çocukların spora teşvik edilmesinin önemli olduğunu, ancak bir yarış içerisinde bulunmaması gerektiğini savundu. Kalemler'e başarısından dolayı kutlayan Hızlı, destek sağlayan antrenörü Kıyasettin Aydın, ailesi ve öğretmenlerine de ayrıca teşekkür etti.
(BG-ERG-Y)

07.02.2013 11:39:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT