1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Türkiye Kamu-sen Otomotiv Şirketi İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı İstanbul

Türkiye Kamu-sen Otomotiv Şirketi İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı İstanbul

Türkiye Kamu-sen Otomotiv Şirketi İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı  İstanbul
A+A-

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, Karon isimli otomotiv şirketi ile yüzde 20 indirim sözleşmesi imzaladıklarını açıkladı. Yazılı açıklama yapan

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, Karon isimli otomotiv şirketi ile yüzde 20 indirim sözleşmesi imzaladıklarını açıkladı.
Yazılı açıklama yapan Hanefi Bostan, Türkiye Kamu-Sen'e bağı bütün sendikaların üyelerine Karon isimli otomotiv şirketi ile yüzde 20 indirim sözleşmesi imzaladıklarını duyurdu. Bostan, "İstanbul Maslak'ta Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2'nci kısımda bulunan Karon Otomotiv Teks. San. ve Tic. Ltd. şirketi ile üyelerimizin her türlü servis bakım ve onarım hizmetlerinden yüzde 20 indirimli yararlanması için sözleşme imzaladık. Sözleşme gereği Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendikaların (Türk Eğitim-Sen, Türk Büro-Sen, Türk Sağlık-Sen, Türk Ulaşım-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen, Türk Haber-Sen, Türk Diyanet Vakfı-Sen, Türk İmar-Sen, Türk Enerji-Sen, Türk Tarım Orman-Sen, Türk Kültür Sanat-Sen, Türk Emekli-Sen) İstanbul'daki bütün üyeleri bu indirimden faydalanabilecektir. Karon Otomotiv, Türkiye Kamu Sen'e bağlı bütün sendikaların üyelerine; servis fiyatlarına istinaden sigorta ve kasko dışı bakım ve onarım için teslim tarihindeki yedek parça ücretinden ve yapacağı işçilikten yüzde 20 iskonto yapmayı taahhüt etmektedir. Karon Otomotiv ayrıca üyelerimize randevularda öncelik tanımayı ve acil durumlarda randevusuz araçlarının bakım ve onarımını yapacağını kabul etmektedir" dedi.
(ET-AŞ-E)

19.02.2013 13:32:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT