1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Türkiye İstatistik Kurumu Çalışanlarına Seminer

Türkiye İstatistik Kurumu Çalışanlarına Seminer

Türkiye İstatistik Kurumu Çalışanlarına Seminer
A+A-

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Van Bölge Müdürlüğü tarafından çalışanlarına yönelik "Kişisel Gelişim" semineri verildi.


TUİK Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda, eğitimci Sadık Ahmet Yakut tarafından "Kişisel Gelişim" eğitimi verildi. TUİK Bölge Müdürü Özer Coşğun, amaçlarının çalışanlarına kişisel gelişim eğitimi çerçevesinde daha verimli olmalarını sağlamak olduğunu belirtti. Coşğun, “Tabi öncelikle Sadık Ahmet Yakut’a teşekkür ediyorum. Çünkü kendisiyle iletişime geçtiğimiz zaman bölgemize her zaman hizmete hazırız, ne yapabiliyorsak elimizden geleni yapmaya hazırız dedi. Bizi kırmadı ve buraya geldi. 2 gün boyunca sürecek olan bir eğitimimiz var. Daha önce sizlere verdiğimiz TÜİK eğitimleri teknik düzeyde olduğu için biraz sıkıcı eğitimlerdi. Ama bu eğitim çok eğlenceli bir eğitimdir. Aslında buraya 2 gün boyunca dinlenmek için, eğlenmek için, deşarj olmak için, motivasyonumuzu arttırmak için toplanmış bulunuyoruz. Hepimiz çoğu zaman kişisel gelişim kitapları alırız, belli bedeller öderiz ve çoğu zamanda fiyasko ile karşılaşırız. Birçok kişisel gelişim kitaplarında benzer ifadelerin olduğunu, pratiğe uygulanabilir şeylerin olmadığını görürüz. Ancak hocamızın sizlere vereceği eğitimde göreceksiniz daha böyle pratiğe dönük bir eğitim olacak. Yani kişisel anlamda gerçekten bizi geliştirecek, bizim ufkumuzu geliştirecek bir eğitim olacağını düşünüyoruz. Hepinizin istifade etmesini istiyorum” dedi.


İki gün sürecek “Kişisel Gelişim Eğitimi” verecek olan eğitimci Sadık Ahmet Yakut ise, bu bölgede verdiği tüm seminerleri ücretsiz olarak verdiğini ve gayesinin bölgesine faydalı olmak olduğunu sözlerine ekledi.

A+A-

HABERE YORUM KAT