1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz:

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz:

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz:
A+A-

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, "Devletimiz çok güçlü ama maalesef terör örgütü yandaşlarına karşı daha esnek davranılıyor. Bunlara karşı bi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, "Devletimiz çok güçlü ama maalesef terör örgütü yandaşlarına karşı daha esnek davranılıyor. Bunlara karşı bir an önce önlemler alınarak bir an önce devletimizin huzura kavuşmasını istiyoruz" dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz bölücü terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın yakalanışının yıl dönümünün yaklaşması ile ilgili olarak, "40 bin kişinin katili olan İmralı canisinin yakalanışının yıl dönümü yaklaştı. Bu yıl dönümünün yaklaşması ile birlikte terör örgütü yandaşları yakalanışının yıl dönümü nedeniyle kutlamalar yapıyorlar. Bu kutlamaları yaparken de devletimizin huzurunu kaçırarak polisimize, askerimize bombalamalar atarak bizleri huzursuz edecekler. Bununla ilgili sokaklarda gösteri yapıp molotof kokteyli atarak bizleri huzursuz etmekteler. Devletimiz çok güçlü ama maalesef terör örgütü yandaşlarına karşı daha esnek davranılıyor. Bunlara karşı bir an önce önlemler alınarak bir an önce devletimizin huzura kavuşmasını istiyoruz. Yıllardan beri zarar görüp acı çekiyoruz. Her şehit haberinde canımız yanıyor, yüreğimize ateş düşüyor. Maalesef birileri tarafından dış güçlerin taşeronluğunu yapan iç güçler var. Bunların bir an önce kökünün kazılarak terör belasından kurtulmak istiyoruz" diye konuştu.
(OD-ZB-Y)

15.02.2013 10:44:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT