1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkiye Basketbol 2. Ligi

Türkiye Basketbol 2. Ligi

Türkiye Basketbol 2. Ligi
A+A-

Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L)'nde Balıkesir'i temsil eden BEST Balıkesir Basketbol Kulübü ara transfer döneminde yaptığı 2 oyuncu ve bir teknik adam ile kadrosunu güçlendirdi. BEST BBK'nın, TB2L

Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L)'nde Balıkesir'i temsil eden BEST Balıkesir Basketbol Kulübü ara transfer döneminde yaptığı 2 oyuncu ve bir teknik adam ile kadrosunu güçlendirdi.
BEST BBK'nın, TB2L takımlarından Vestel'den Hilmi Canteopçu ve Beko Basketbol Ligi takımlarından Erdemir'den Caner Osman ile anlaştığı açıklandı. Bununla birlikte daha önce Güre Belediyesporda görev yapan Arman Özkale ile de yardımcı antrenör olarak anlaşma yapıldığı bildirildi.
Ara transferi değerlendiren BEST Balıkesir Basketbol Kulübü Genel Koordinatörü Gafur Çoymak, "Rotasyonumuzu genişleterek daha güçlü bir kadro olduğumuzu düşünüyorum. Trabzon deplasmanında kazanarak başladığımız ikinci yarıya iyi bir şekilde devam etmeyi hedefliyoruz. Amacımız önce play-off'lar. Sonuna kadar yarışın içinde kalmak iztiyoruz" diye konuştu.
(YU)

04.02.2013 20:28:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT