1. HABERLER

  2. Türkan Şoray, "sinema Ve Ben" Adlı Yeni Kitabını Tanıttı

Türkan Şoray, "sinema Ve Ben" Adlı Yeni Kitabını Tanıttı

Türkan Şoray, sinema Ve Ben Adlı Yeni Kitabını Tanıttı
A+A-

Ünlü sinema sanatçısı Türkan Şoray yeni çıkardığı "Sinema ve Ben" adlı kitabının imza gününü Bayrampaşa Gençlik Merkezi'nde yaptı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Şoray, kitabı imzalatan hayr

Ünlü sinema sanatçısı Türkan Şoray yeni çıkardığı "Sinema ve Ben" adlı kitabının imza gününü Bayrampaşa Gençlik Merkezi'nde yaptı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Şoray, kitabı imzalatan hayranlarıyla sohbet edip fotoğraf çektirdi.
Bayrampaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşi ve imza gününde Bayrampaşalılar aldıkları kitabı Türkan Şoray'a imzalattı. Söyleşinin ardından Bayrampaşa Belediyesi Başkanı Atila Aydıner, sinemanın sultanına plaket takdim etti Ardından, Başkan Aydıner, "Türkan Şoray'ı çok seviyoruz. Bayrampaşa'da onu ağırlamak bizi çok mutlu etti. Türk sinemasında emek vermiş, zorlu şartlarda gönüllerimizi fetheden, filmleriyle yediden yetmişe herkesin gönlünü kazanmış çok değerli bir sanatçı. Türkiye için, bizim için çok büyük gurur" İfadelerini kullandı.
Söyleşinin ardından geçilen imza töreninde çok sayıda Şoray hayranı ünlü sanatçıdan imza alabilmek için uzun kuyruk oluşturdular. Hayranların yoğun ilgisiyle karşılaşan Şoray, tek tek ilgilendiği sevenleri için kitabını imzaladı. Şoray, kitabı imzalatan hayranlarıyla sohbet edip fotoğraf çektirdi.
Şoray, "Kitabımda sinemaya adım attığım günleri, Türk sinemasını ve kendi oyunculuk serüvenimi paylaştım. Bu kadar yıl içerisinde sinemada neler yaşadığımı anlattım. Bugün burada bulunmak çok büyük mutluluk. Bu mutluluğa vesile olan Bayrampaşa Belediyesi'ne, kültür ve sanata katkılarından dolayı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.
(AS-AS-Y)

10.02.2013 19:01:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT