1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türkali İlköğretim Okulunda Mantı Günü Düzenlendi

Türkali İlköğretim Okulunda Mantı Günü Düzenlendi

Türkali İlköğretim Okulunda Mantı Günü Düzenlendi
A+A-

Zonguldak'a bağlı Türkali Köyü İlköğretim Okulunda Mantı günü düzenlendi. Türkali Köyü İlköğretim Okulunda Mantı günü düzenlendi. Türkali İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği okula gelir sağlamak a

Zonguldak'a bağlı Türkali Köyü İlköğretim Okulunda Mantı günü düzenlendi.
Türkali Köyü İlköğretim Okulunda Mantı günü düzenlendi. Türkali İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği okula gelir sağlamak amacıyla mantı günü düzenledi. Açılışta konuşma yapan Okul Müdürü Bülent Aksoy, "Okul Aile Birliğimizin çalışmalarını her zaman destekliyoruz. Bu çalışmalarında yanlarında oluyoruz. Bundan sonrada hep yanlarında olacağız. Yaptıkları çalışmalardan dolayı Okul aile Birliğine teşekkür ediyorum" dedi. Okul Aile Birliği Başkanı İlkay Kılıç, "Okulumuz için ne yapsak az gelir, ilerleyen günlerde değişik faaliyet ve etkinliklerle çalışmalarımız devam edecektir. Çalışmalarımızda bizden desteğini esirgemeyen Okul Müdürümüze teşekkür ederim" dedi.
Öğrenciler, mantıyı çok sevdiklerini ve her yıl bu mantı gününün tekrarlanması gerektiğini söylediler. Mantının tamamı öğrenciler tarafından bitirildi.
(SA-OA-Y)

15.01.2013 13:09:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT