1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TÜRK TELEKOM’DAN ‘SU’ SERGİSİ

TÜRK TELEKOM’DAN ‘SU’ SERGİSİ

TÜRK TELEKOM’DAN ‘SU’ SERGİSİ
A+A-

Van’da Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından ‘Su, Damladan Deryaya’ konuyu bir fotoğraf sergisi düzenlendi.

İl Müdürlüğü binasında düzenlenen serginin açılış törenine Vali Münir Karaloğlu, İl Emniyet Müdürü Ümüt Yurdakul, Türk Telekom Van İl Müdürü Abdulselam Kılıç, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatipoğlu, bazı kurum ve kuruluş yöneticileri katıldı. Kurdele kesiminin ardından protokol tarafından sergi gezildi. Sergide bir konuşma yapan Türk Telekom Van İl Müdürü Abdulselam Kılıç, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Müdürlüğü tarafından bireysel yeteneklerin ortaya çıkarılması amacıyla çeşitli etkinliğin düzenlendiğini belirterek, fotoğraf sergisinin de bu etkinliklerden biri olduğunu söyledi. Yarışmaya Türkiye genelinde Telekom’da çalışanların katıldığını ifade eden Kılıç, serginin Van’da başlatıldığını belirtti. Serginin ana konusunun su olduğunu dile getiren Kılıç, “Su, hayattır. Hayatın olduğu yerde suya her zaman ihtiyaç vardır. Van da suyun kıymetini bilen, suyla birlikteliği olan bir ildir. Bu vesileyle çok anlamlı bir sergi olduğuna inanıyorum” dedi.
 

\"\"

Vakfın kuruluşu ile ilgili kısa bir bilgilendirmede bulunan Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatipoğlu ise, temel amaçlarının üyelerine sağlık ve sosyal yardımlarda bulunmak olduğunu vurgulayarak, “Üyelerimizin yeteneklerini geliştirmek için arada bir böyle sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Bu da o etkinliklerimizden bir tanesidir. Sergimize katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 

Program, davetlilere verilen ikramlarla son buldu.

\"\"

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT