1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türk Telekom, 'bilişim Günleri' Toplantısı Düzenledi

Türk Telekom, 'bilişim Günleri' Toplantısı Düzenledi

Türk Telekom, bilişim Günleri Toplantısı Düzenledi
A+A-

Türk Telekom tarafından "Malatya Bilişim Günleri" toplantısı düzenlendi. Anemon Otel'de gerçekleşen etkinliğe; Vali Yardımcısı Latif Memiş, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, Fırat Kalkınma Aj

Türk Telekom tarafından "Malatya Bilişim Günleri" toplantısı düzenlendi.
Anemon Otel'de gerçekleşen etkinliğe; Vali Yardımcısı Latif Memiş, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fethi Altunyuva, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile birlikte Türk Telekom Anadolu Merkez 2. Bölge Müdürü Muhammed Katmer, Türk Telekom İl Müdürü Ebubekir Ünver ile kalabalık bir topluluk katıldı.
Muhammed Katmer, tüm kurumların ürün ve hizmet kalitesini daha iyi yapmak durumunda olduğu bir dönemden geçildiğini ifade ederek, "Ülkelerin gelişmişliği bilgi toplumunda aldığı yol ile ölçülüyor. Bilgi ekonomisini yönetmek için hayatın merkezinde internet var. Ticaretin merkezinde internet var. Gelişen dünyanın merkezinde internet var. Ne yaparsak yapalım, bundan kopma şansımız yoktur. 670 TIR demiri satılıp, 1 TIR cep telefonu aldığımız bir dünyada yaşıyoruz. Bilgi toplumunun üstünlüğünü gösteren çok basit bir örnek. Artık parayı akıl teri kazanıyor" dedi.
Konuşmanın ardından, "Türk Telekom dünyasının ürün ve hizmetleri" konulu sunum yapıldı.
(BK-SO-Y)

18.12.2012 16:15:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT