1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türk Sağlık-sen'den İmza Kampanyası Bingöl

Türk Sağlık-sen'den İmza Kampanyası Bingöl

Türk Sağlık-senden İmza Kampanyası  Bingöl
A+A-

Türk Sağlık-Sen Bingöl Şube Başkanı Salih Kızılboğa, sağlık çalışanlarının sorunlarının çözülmesi ve taleplerinin karşılık bulması amacıyla yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Kızılboğa, sağl

Türk Sağlık-Sen Bingöl Şube Başkanı Salih Kızılboğa, sağlık çalışanlarının sorunlarının çözülmesi ve taleplerinin karşılık bulması amacıyla yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.
Kızılboğa, sağlık çalışanlarının emeklilik mağduriyetini ve vergi haksızlığını sonlandırmak için yürüttükleri çalışmalar kapsamında başlattıkları 'Geleceğinize Sahip Çıkın, Bu Mücadeleye Destek Verin' adlı imza kampanyasına sağlık çalışanlarının destek vermeye davet ettiğini belirtti. Kızılboğa, "Söz konusu talepler için Sağlık Bakanlığı'na başvurular yaptık. Sağlık çalışanlarının emeklilik mağduriyetini ve vergi haksızlığını sonlandırmak için eylemler gerçekleştirdik. TBMM'de siyasi partileri ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bu taleplerini dile getirerek konuyu gündeme taşıdık. Şimdi ise Türk Sağlık-Sen olarak bir imza kampanyası ile bu sürece çalışanları da dahil ediyor, sizlerin desteğini istiyoruz. İmza kampanyası için hazırladığımız dilekçelerimizi çalışanlara ulaştıracağız. 15 Nisan'a kadar devam edecek bu kampanyamız için tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan arkadaşlarımızdan destek bekliyoruz. Çalışanların imzaladığı dilekçeler, sendikamız genel merkezine gönderilecektir. Genel merkezimiz de bu dilekçeleri Başbakanlığa teslim edecektir. Türk Sağlık-Sen olarak mağduriyetlerin sonlandırılması için başlattığı imza kampanyasına destek için sağlık çalışanlarına tekrar bir çağrı yapıyor ve atacağınız her imza için şimdiden teşekkür ediyoruz" dedi.
(EY-MSA-Y)

12.02.2013 18:00:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT