1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türk Sağlık-sen'den İmza Kampanyası

Türk Sağlık-sen'den İmza Kampanyası

Türk Sağlık-senden İmza Kampanyası
A+A-

Türk Sağlık-Sen Düzce Şubesi Atatürk Devlet Hastanesi'nde stant kurarak "Döner Sermayelerin Emekliliğe Yansıtılsın" adı altında dilekçe ve imza kampanyası başlattı. Türk Sağlık-Sen Düzce Şubesi tar

Türk Sağlık-Sen Düzce Şubesi Atatürk Devlet Hastanesi'nde stant kurarak "Döner Sermayelerin Emekliliğe Yansıtılsın" adı altında dilekçe ve imza kampanyası başlattı.
Türk Sağlık-Sen Düzce Şubesi tarafından "Döner Sermayelerin Emekliliğe Yansıtılsın" adı altında imza ve dilekçe kampanyası başlatıldı. Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimlik binasında açılan standın ilk gününde sağlık çalışanlarının büyük bölümü imza kampanyasına katılım gösterdi.
İmza kampanyası hakkında bilgiler veren Türk Sağlık-Sen Düzce Şubesi Başkanı Şemsettin Bahadır, "Sağlık çalışanlarının tüm zorluklara rağmen, gösterdikleri özverili hizmetlerin karşılığının bir türlü alamamaktadır. Çalışma hayatlarında şiddet, iş yükü ve fazla mesai ile karşı karşıya kalan sağlık çalışanları ne yazık ki mağduriyet yaşamaktadırlar. Sendika olarak yaptığımız araştırmalara göre emekli maaşı ile geçinebileceğini düşünen sağlık çalışanlarının oranı sadece yüzde 1'dir. Sağlık çalışanlarının yüzde 75'i geleceklerini güvence altında hissetmemektedir" dedi.
(AY)

20.02.2013 17:53:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT