1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Türk Genci Rusya'da Ölü Bulundu

Türk Genci Rusya'da Ölü Bulundu

Türk Genci Rusyada Ölü Bulundu
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinden Rusya'ya giden bir genç, Rus uyruklu kız arkadaşıyla yaşadıkları tartışmanın ardından Moskova yakınlarında ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre, Alanya'da su sporları işi

Antalya'nın Alanya ilçesinden Rusya'ya giden bir genç, Rus uyruklu kız arkadaşıyla yaşadıkları tartışmanın ardından Moskova yakınlarında ölü bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Alanya'da su sporları işi ile uğraşan Nevzat Özcan, bir süre önce Rus uyruklu bir genç kızla tanışarak Rusya'ya yerleşme kararı aldı. Kısa bir süre önce Rusya'ya giden Özcan, iddiaya göre dün kız arkadaşıyla bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Evden dışarı çıkan Nevzat Özcan'ın cesedi bir süre sonra ise Moskova yakınlarında çalılık alanda bulundu. Olay yerine gelen polis tarafından yapılan incelemenin ardından Nevzat Özcan'ın cesedi morga kaldırıldı. Özcan'ın ölümüyle ilgili Rus polisinin soruşturması sürerken, yetkililerden cinayet yada intihar açıklaması yapılmadığı öğrenildi. Nevzat Özcan'ın ailesinin ise cenazenin Alanya'ya gönderilmesi için Concordia Cenaze ve Defin Hizmetleri firması aracılığı ile Rus Konsolosluğu'na müracaatta bulundukları öğrenildi.
(AB-SÇ-ÖZ-Y)

16.01.2013 18:35:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT