1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Turizmci Ulukapı: UAÜ Antalya için büyük şans

Turizmci Ulukapı: UAÜ Antalya için büyük şans

Turizmci Ulukapı: UAÜ Antalya için büyük şans
A+A-

ANTALYA - Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Ambassador Otel Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Bayar Ulukapı, Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin şehir için 'büyük şans' olduğunu söyledi.UAÜ ö

ANTALYA - Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Ambassador Otel Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Bayar Ulukapı, Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin şehir için 'büyük şans' olduğunu söyledi.

UAÜ öğrencilerinin davetlisi olarak Turizm Otelcilik Fakültesi'ne misafir olan Aslı Bayar Ulukapı, turizm profesyonellerinin bilgi ve tecrübelerini üniversite öğrencileriyle paylaşmak üzere bir sunum gerçekleştirdi. Başarının sırlarını genç turizmci adaylarıyla paylaşan Ulukapı, "Bilinçli, yeni nesil turizmcilerin Antalya'mıza daha faydalı olacaklarını düşünüyorum." dedi.

Turizmin Antalya için 'vazgeçilmez' olduğunu belirten ve kalifiye personel istihdamının önemine vurgu yapan Ulukapı, "Akdeniz Üniversitesi'nden sonra Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin açılması Antalya'mız için büyük bir şans." dedi. Ulukapı turizmci adaylarına, mesleklerini sevmelerini ve işlerinin en iyisi olmalarını tavsiye etti.
CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT