1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Turan, Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Turan, Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Turan, Gazeteciler Gününü Kutladı
A+A-

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Kutlama mesajında Turan,"Demokrasinin vazgeçilmez te

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Kutlama mesajında Turan,"Demokrasinin vazgeçilmez temel taşlarından biri özgür bir basındır. Basın Mensuplarımız kamuoyunun tarafsız haber ve bilgi ihtiyacının karşılanması için zor şartlar altında özveriyle görevlerini yerine getirmektedirler. Gazetecilik, sorumluluk duygusu içerisinde haber peşinde koşarak halkımızın doğru ve tarafsız habere ulaşabilmesini sağlayan fedakârca icra edilen bir meslektir. İçinde bulunduğumuz durum itibariyle basın-yayın sektöründe çalışan basın emekçilerinin gerek ekonomik gerekse sosyal hakları bakımından sıkıntılı bir süreçten geçtikleri açıkça ortadadır. Basınımızın değerli çalışanlarının, çalışma şartlarını iyileştirmek ve kamuoyu için yaptıkları hizmetlerde onlara yardımcı ve destek olmak sadece sorumluların değil herkesin görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle; toplumsal varlığımızın güçlenmesi için gece gündüz ayırt etmeden, objektif habercilik anlayışı içerisinde çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, aramızdan ayrılan değerli basın mensuplarımıza da Allah'tan rahmet dilerim" dedi.
(İP-Y)

10.01.2013 15:57:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT