1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Turabi'ye 1 Haftalık Survivor Müsabaka Men Cezası

Turabi'ye 1 Haftalık Survivor Müsabaka Men Cezası

Turabi'ye 1 Haftalık Survivor Müsabaka Men Cezası
A+A-

Türkiye'deki en çok izlenilen yarışma programı olan Survivor'da Turabi büyük şok yaşadı. Müsabakada 3 defa aynı davranışı tekrarlayan Turabi 1 hafta boyunca rekabete katılamayacak. Turabi'ye cezayı Acun Ilıcalı kesti. Şeriatın kestiği parmak acımaz...

Türkiye'deki en çok izlenilen yarışma programı olan Survivor'da Turabi büyük şok yaşadı. Müsabakada 3 defa aynı davranışı tekrarlayan Turabi 1 hafta boyunca rekabete katılamayacak. Turabi'ye cezayı Acun Ilıcalı kesti.

Survivor All Star'da her hafta birisiyle problem çıkartan Turabi bir defa daha diskalifiye olduğu için Acun Ilıcalı tarafından ceza verildi. Turabi sembol yarışmasında bayrağı almak için Hakan'ın ayağıyla ittiği için diskalifiye oldu

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin laf konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi'nin yarışmalardan men edildiğini söyledi.

Turabi'nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun nihai uyarı olduğunu söyledi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT