1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tunceli'de Onlarca Tır Mahsur Kaldı

Tunceli'de Onlarca Tır Mahsur Kaldı

Tuncelide Onlarca Tır Mahsur Kaldı
A+A-

Tunceli-Erzincan karayolunda çığ nedeniyle 4 günden beri geçişlerine izin verilmeyen TIR sürücüleri kurtarılmayı bekliyor. Çığ nedeniyle 4 gün önce kapanan Tunceli-Erzincan karayolu ulaşıma açılması

Tunceli-Erzincan karayolunda çığ nedeniyle 4 günden beri geçişlerine izin verilmeyen TIR sürücüleri kurtarılmayı bekliyor.
Çığ nedeniyle 4 gün önce kapanan Tunceli-Erzincan karayolu ulaşıma açılmasına rağmen yolu kapatır korkusu ile geçişlerine izin verilmeyen onlarca TIR şehir çıkışındaki dinlenme tesislerinde beklemeyi sürdürüyor. TIR sürücüleri 4 günden beri mağdur olduklarını, bir an önce yolun geçişlere açılması için yetkililere çağrıda bulunduklarını söyledi. Rize'den Malatya'ya yük götürüp geri dönen Talat Gültekin mağdur olduklarını söyledi. Gültekin, "Ailem orada beni merak edip duruyor. Bir an evvel mağduriyetimizin bitirilmesini bekliyoruz" dedi.
Hasan Karslı adlı sürücü ise yetkililerin bu yola gerekli itinayı göstermediğinden yakındı. Karslı, "Personel ve makine az. Başa çıkamıyorlar. Böyle olunca biz de mağdur ediliyoruz" diye konuştu.
(HY-AKK-Y)

08.01.2013 14:28:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT