1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tümsiad Üyeleri Satso Seçimleri İçin Bir Araya Geldi

Tümsiad Üyeleri Satso Seçimleri İçin Bir Araya Geldi

Tümsiad Üyeleri Satso Seçimleri İçin Bir Araya Geldi
A+A-

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) seçimleri değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Reisoğlu tesislerinde düzenlenen

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) seçimleri değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Reisoğlu tesislerinde düzenlenen kahvaltılı üye toplantısına TÜMSİAD üyeleri ve Vakıf temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.
TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik; Nace kodları ve yeni meslek gruplandırmalarına ilişkin yapılan itirazların sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi için oda seçimlerinin Mayıs ayına ertelenmesinin doğru bir karar olduğunu belirtti.
Başkan Kesik; "Yeni seçim tarihine kadar yeni çalışma stratejimizi ortaya koyacağız. Daha organize bir yapıyla her birimizin sanki kendimiz orada olacakmışız gibi çaba sarf ederek seçimlere hazırlanacağız" dedi.
SATSO seçimlerine TÜMSİAD üyelerinin yanı sıra Sakarya il ve ilçelerinde kurulu 100'e yakın vakıf temsilciliklerinin desteğini aldıklarını belirten Başkan Murat Kesik ayrıca Türkiye genelinde 13 bin üyesi bulunan TÜMSİAD'ın, İstanbul'da kuracağı 7 yıldızlı Üniversitenin önemine de vurgu yaptı.
(SC-İÇ)

30.01.2013 12:45:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT