1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Tuğba Ünsal Önce Ağladı Sonra Veda Etti ! Vedanın Sebebi Ne ?

Tuğba Ünsal Önce Ağladı Sonra Veda Etti ! Vedanın Sebebi Ne ?

Tuğba Ünsal Önce Ağladı Sonra Veda Etti ! Vedanın Sebebi Ne ?
A+A-

Tuba Ünsal, Tv8'de yayınlanan programını gözyaşları içinde bıraktı. Aramızda Kalmasın isimli programın sunuculuğunu yapan Tuba Ünsal programın sonunda veda etti ve ağlamaya başladı. Peki vedanın ve gözyaşlarının sebebi neydi ?

TV8 ekranlarında yayınlanan, Tuba Ünsal'ın sunduğu Aramızda Kalmasın programının sonunda beklenmedik şekilde bir ayrılık konuşması yapan güzel Manken ve Oyuncu Tuba Ünsal son derece duygusal anlar yaşadı ve ekranların başıındakilere de yaşattı. Son programı olduğunu dile getirirken gözyaşlarına hakim olamayan Tuba Ünsal neden veda etti?
 

TV8 ekranlarının Sabah kuşağında yer alan Aramızda Kalmasın programında Jess Molho ve Funda Özkalyoncu ile birlikte sunuculuğunu yaptığı programda Tuba Ünsal dün programa ve izleyenlerine veda etti.


Programda arkadaşları Jess Molho ve Funda Özkalyoncu'nun veda konuşmaları üzerine Ünsal duygusal anlar yaşadı… Veda konuşması yaparken duygularını gizleyemeyen Tuba Ünsal, TV8 ailesinde uzun zamandır çok yapmak istediği bir projede hafta sonu izleyicileri buluşacağının açıklamasını yaptı. 

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT