1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Tuğba Özay'a beklenmedik kötü haber geldi.enfeksiyon geçirdi..

Tuğba Özay'a beklenmedik kötü haber geldi.enfeksiyon geçirdi..

Tuğba Özay'a beklenmedik kötü haber geldi.enfeksiyon geçirdi..
A+A-

Tuğba Özay beklenmedik kötü haber geldi. Ünlü oyuncu ve manken Tuğba Özay Pardon bekar mısın adlı oyunda mikrop kaptı ve yüz felci ile karşı karşıya..

Ünlü oyuncu ve manken Tuğba Özay başrolde oynadığı pardon bekarmısın adlı oyunun turne program sırasında mikrop vakası ile karşılaştı ve yüz felci ile karşı karşıya kalarak hastanelik oldu..Tuğba Özay beklenmedik kötü haber geldi. Ünlü oyuncu ve manken Tuğba Özay Pardon bekarmısın adlı oyunda mikrop kaptı ve yüz felci ile karş karşıya..


Ünlü manken son zamanlarda hastaneye bazı şikayetler üzerine gittiği ve halsizlik ve başağrısı şikayetlerini birer birer sıraladı ve ünlü oyuncu ve mankenin yüz felci geçirdiği ortaya çıktı. Güzel yıldız bu durumu ve hastalığı ile ilgili şu sözlele dile getirdi.


Turneden dolayı sürekli biryerlerdeydik. Çok ağır bir boğaz ve bademcik enfeksiyonu geçirdim. Bir virüs varmış. Yüzündeki gülme çizgisi yukarı çıkıyor ve boğazımda müthiş bir yanma müthiş bir acı hissettim. Bir sonraki gin programımı yarıda kestim ve hastaneye gittik. Doktor ' Tuğba hanım bu öldürmez ama süründürür' dedi. Ve ben akşamında hastaneye yattım ve kısmi bir yüz felci geçirdim.''

 

ozay.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT