1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ttnet'liler Verilerini Netdisk'e Depoluyor

Ttnet'liler Verilerini Netdisk'e Depoluyor

Ttnetliler Verilerini Netdiske Depoluyor
A+A-

Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET'in bulut bilişim çözümü NETDİSK, ücretsiz sunulan 20 GB'lık versiyonu ile kullanıcılarından yoğun ilgi görüyor. Üç adımda kolaylıkla kurulan ve internet

Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET'in bulut bilişim çözümü NETDİSK, ücretsiz sunulan 20 GB'lık versiyonu ile kullanıcılarından yoğun ilgi görüyor.
Üç adımda kolaylıkla kurulan ve internet bağlantısı bulunan her yerden dosyalara erişim imkanı sağlayan NETDİSK, bulut teknolojileri arasında benzeri olmayan özellikleriyle dikkat çekiyor. Mobil ortamda çekilen video ve fotoğrafların yüklenmesi, e-posta ile dosya yedekleme ve yedeklenen bilgisayarların görüntülenmesi, sadece NETDISK'le mümkün oluyor. IP TV entegrasyonu, son 10 dosyanın görüntülenmesi, müzik oynatıcı ve birden fazla klasör yedekleme seçimi de sadece NETDISK'le sunulan hizmetler arasında yer alıyor.
NETDISK, kullanıcılarını bilgisayarlar ve sabit disklerde saklanan veriler, teknik arızalar, cihazın kaybedilmesi ya da çalınması, kazalar, yanlışlıkla silme gibi risklere karşı da koruyor. Öte yandan fotoğraflar, film ve müzik dosyaları güvenli bir biçimde saklanırken, videolar ise arkadaşlarla NETDİSK üzerinden paylaşılabiliyor.
TTNET, 20 GB kapasiteli NETDİSK'i müşterilerine ücretsiz sunarken, 100 GB kapasiteli NETDİSK'i aylık 4.99 TL'ye, sınırsız kapasiteyi ise aylık 9.99 TL'ye sunuyor.
(ET-OK-Y)

12.01.2013 13:43:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT