1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tso Başkanı Baylan Aday Olmadığını Açıkladı

Tso Başkanı Baylan Aday Olmadığını Açıkladı

Tso Başkanı Baylan Aday Olmadığını Açıkladı
A+A-

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)Yönetim Kurulu Başkanı Pehlivan Baylan, yapılacak olan seçimlerde aday olmayacağını açıkladı. KTSO Başkanı Baylan, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, gençleri

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)Yönetim Kurulu Başkanı Pehlivan Baylan, yapılacak olan seçimlerde aday olmayacağını açıkladı.
KTSO Başkanı Baylan, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, gençlerin önünü açmak için buna öncülük etmek için TSO Başkanlığına aday olmayacağını belirterek, " Bizler bu dönemde birlik ve beraberlik içinde olarak çok güzel çalışmalara imza attık. Birlikten kuvvet doğduğunun örneğini hep birlikte yaşadık. Kosgep, Kredi garanti fonu, Filyos liman projesi, Endüstri meslek yüksekokulu, Lojistik köy gibi daha bir çok projelerle Odamızın çıtasını yükselttik. Koltuğa yapışmadan gençlerin önünü açmak için aday olmamaya karar verdim. Bunun için önce çocuklarım ve ailemle görüştükten sonra, grubumda bulunan Haddecilerle bir araya gelerek aday olmayacağımı açıkladım. İnsanlar hak ettikleri yönetimle yönetilir. Gençlerin heyecanına katkı vermemiz lazım. Onlara inanıyor ve güveniyorum" dedi.
(YE-OA-Y)

18.01.2013 12:00:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT