1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Trt Genel Müdürü'nün Acı Günü

Trt Genel Müdürü'nün Acı Günü

Trt Genel Müdürünün Acı Günü
A+A-

Eski Kastamonu Taşköprü Kaymakamı olan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bir aile dostunun cenazesine katıldı. Önceki gün tedavi gördüğü Erzurum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybeden Hac

Eski Kastamonu Taşköprü Kaymakamı olan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bir aile dostunun cenazesine katıldı.
Önceki gün tedavi gördüğü Erzurum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybeden Hacı Nurettin Yıldız'ın cenaze merasiminde katılmak üzere Kastamonu Taşköprü'ye gelen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, arkadaşı Yıldız'a son görevini yerine getirdi. Cami avlusunda arkadaşının tabutu başında uzun süre dua eden Şahin, "Çok sevdiğim bir arkadaşımdı, aile dostumdu. Sürekli birbirimizi ziyaret ederdik. Onu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Bugün burada ona son görevimizi yerine getiriyoruz. Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar diliyorum" dedi.
Şahin ayrıca aslen Erzurumlu olan Hacı Nurettin Yıldız'ın memleketine değil de uzun yıllar çalıştığı Kastamonu Taşköprü'ye defnedilmesini vasiyeti üzerine, "Buradan şu anlamamız gerekir. Taşköprü'ye karşı bir ahde vefa besliyormuş onu da buraya gömülmek isteyerek göstermiş oldu" diye konuştu.
Şahin, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan'ı da makamında ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.
(AD-AŞ-Y)

02.02.2013 16:03:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT