1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Triatlon Sporu Ele Alındı

Triatlon Sporu Ele Alındı

Triatlon Sporu Ele Alındı
A+A-

Triatlon sporu Balıkesir'de masaya yatırıldı. Federasyon Başkanı Hamdi Güneş, triatlon sporunun ileriye taşınması için güç birliği yapılması gerektiğini bildirdi. Balıkesir Kurtdereli Spor Salonund

Triatlon sporu Balıkesir'de masaya yatırıldı. Federasyon Başkanı Hamdi Güneş, triatlon sporunun ileriye taşınması için güç birliği yapılması gerektiğini bildirdi.
Balıkesir Kurtdereli Spor Salonunda düzenlenen toplantıya; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, Triatlon Federasyon Başkanı Hamdi Güneş ile federasyon yönetim kurulu üyeleri ve spor adamları katıldı. İl Müdürü İlhan Aslan ile Triatlon Federasyonu Başkanı Hamdi Güneş, yönetim kurulu üyesi İsa Tamer Çelik ve sporcu velilerinin de hazır bulunduğu yuvarlak masa toplantısında triatlon sporunun Balıkesir'deki başarıları, sorunları ve yapılması gerekenler konuşuldu.
Toplantıda katılım gösteren herkes söz alıp görüş ve düşüncelerini dile getirdi. Federasyon başkanı Güneş, amaçlarının triatlon sporunu daha ileriye taşımak olduğunu, bunun için de güç birliği içinde çalışılması gerektiğini ifade etti.
(YU-)

08.02.2013 17:18:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT