1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Triatlon Milli Takım Antrenörü, İzmir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Metin Kaplanı Ziyaret Etti

Triatlon Milli Takım Antrenörü, İzmir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Metin Kaplanı Ziyaret Etti

Triatlon Milli Takım Antrenörü, İzmir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Metin Kaplanı Ziyaret Etti
A+A-

Triatlon Milli Takım antrenörü Mert Onaran, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan'ı ziyaret etti. Antrenör Onaran yaptığı açıklamada, "İlimizde 4 spor kulübünde aktif olarak 40 sp

Triatlon Milli Takım antrenörü Mert Onaran, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan'ı ziyaret etti.
Antrenör Onaran yaptığı açıklamada, "İlimizde 4 spor kulübünde aktif olarak 40 sporcumuz var. Bu sporcularımızın 12 tanesi Milli Takımda mücadele ediyor. İlimiz Triatlonda en aktif şehirlerden bir tanesi, Milli takım kampları ilimizde gerçekleşiyor. Balkan Şampiyonası'na katıldık. Bu şampiyonadan iki 1.'Lik, üç 2.'lik ve bir 3.'lük elde ettik. Mayıs Ayında Antalya'da Avrupa Kupası, Haziran ayında Alanya'da Avrupa Şampiyonası yapılacak. Bu şampiyonaya Atatürk Yüzme Havuzu'nda, Atatürk ve Karşıyaka Stadyumları'nda ve Kent Ormanı'nda hazırlanıyoruz. Destekleri için İl Müdürümüz Metin Kaplan'a teşekkür ederim" diye konuştu.
İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ise, yaptığı açıklamada, "Antrenörümüzü başarılarından dolayı tebrik ederim. Bu branşın daha da yaygın şekilde yapılması için İl Müdürlüğü olarak her zaman sporcularımızın yanındayız ve desteğiz. Tesislerimiz sporcularımıza açık, çalışmalarınızda başarılar dilerim" dedi.
(FS-ERG-Y)

18.12.2012 15:37:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT