1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Travelife Çalıştayı Gerçekleşti

Travelife Çalıştayı Gerçekleşti

Travelife Çalıştayı Gerçekleşti
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinde Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından yürütülen 'Sorumlu Turizm Sorunsuz Gelecek' Projesi'nin kapanış çalıştayı gerçekleştirildi. Alanya Ticaret ve Sanayi

Antalya'nın Alanya ilçesinde Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından yürütülen 'Sorumlu Turizm Sorunsuz Gelecek' Projesi'nin kapanış çalıştayı gerçekleştirildi.
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ALTSO) gerçekleşen toplantıya, Travelife İş Geliştirme Müdürü Sören Stober, ALTSO Proje ekibi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölge Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Suat Çavuşoğlu, Alanya Çevre Koruma ve Mavi Bayrak Derneği (ALÇED) Başkanı Şerefnur Kayhan, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Hasan Şakiroğlu, Alanya Belediyesi temsilcisi ve turizmde sürdürülebilirlik proje kapsamında belgelendirilen 17 konaklama tesisi yöneticisi katıldı. Çalıştayda, Travelife Sürdürülebilirlik Sistemi'nin Alanya, Türkiye ve dünyadaki mevcut durumu ele alınırken sisteme dahil olan otellerde yaşayan olumlu gelişmeler ve olumsuz etkiler konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
(AB-SK-Y)

07.02.2013 17:26:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT