1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Travel Turkey Turizm Fuarı Sona Erdi

Travel Turkey Turizm Fuarı Sona Erdi

Travel Turkey Turizm Fuarı Sona Erdi
A+A-

Bu yıl kapılarını 6. Kez açan İzmir Travel Turkey Turizm Fuarı sona erdi. 4 gün süren turizm fuarı renkli görüntülere sahne olurken, açtığı stantla fuarın yıldızları arasında yer alan Kuşadası Belediy

Bu yıl kapılarını 6. Kez açan İzmir Travel Turkey Turizm Fuarı sona erdi. 4 gün süren turizm fuarı renkli görüntülere sahne olurken, açtığı stantla fuarın yıldızları arasında yer alan Kuşadası Belediyesi de 4 gün boyunca fuarda etkin ve başarılı bir tanıtım gerçekleştirdi.
Travel Turkey Turizm Fuarı'nı değerlendiren Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Londra ve Marsilya ile başlayan kış dönemi tanıtım çalışmalarının yurt içinde İzmir'deki Travel Turkey Turizm Fuarı ile devam ettiğini söyledi. İzmir'de yurt içine yönelik önemli bir tanıtım çalışması gerçekleştirdiklerini ve Kuşadası'ndaki tüm sektör temsilerinin bir araya gelmesini sağladıklarını kaydeden Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, " Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda fuarlardaki tanıtım çalışmalarımız aynı istikrarla devam ediyor. Yurt dışında Londra ve Marsilya'nın ardından yurt içinde İzmir'de de Kuşadası'nın tanıtımını etkin şekilde yaptık. Standımız fuar boyunca ilgi odağı oldu. Kuşadası Belediyesi'nin tanıtım atağı daha sonra diğer yurtdışı fuarlar ile İstanbul'daki yurt içi fuarında da devam edecek. Kuşadası'nın turizmden hak ettiği payı alabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürüyoruz " dedi.
TRAVEL TURKEY'DE RENKLİ GÖRÜNTÜLER
Bu arada, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TÜRSAB), İZFAŞ ve Hannover Messe International İstanbul tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleştirilen ''Travel Turkey İzmir 2012-6. Turizm Fuar ve Konferansı'' renkli görüntülere sahne oldu. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay tarafından açılışı yapılan ve dört gün süren fuar boyunca fuara katılan çeşitli firma, il ve belediyeler renkli tanıtımlarla dikkat çekti.
(ZH-MB-İK)

10.12.2012 18:09:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT