1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Trakya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Trakya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Trakya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı
A+A-

Trakya Kent Konseyi Birliği Yürütme Kurulu Toplantısı Kırklareli Kent Konseyi'nin ev sahipliğinde yapıldı.Kırklareli Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Trakya Kent Konseyi Birliği

Trakya Kent Konseyi Birliği Yürütme Kurulu Toplantısı Kırklareli Kent Konseyi'nin ev sahipliğinde yapıldı.
Kırklareli Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Trakya Kent Konseyi Birliği Başkanı ve Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu, Birlik Yürütüme Kurulu üyeleri Çorlu, Silivri, Kırklareli, Babaeski, Uzunköprü, Edirne Kent Konseyleri Başkanları ile Kent Konseyleri genel sekreterleri katıldı.
Kırklareli'de yapılan Trakya Kent Konseyi Birliği Yürütme Kurulu Toplantısı'nda bir konuşma yapan Birlik Başkanı ve Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu, bir önceki toplantıyı değerlendirdiklerini söyledi.
23 adet kent konseyinin bir araya gelerek Trakya kent konseyi birliği kurduklarını belirten Gündoğdu,
"Bizler Trakya'yı atıl hissetmeye başladığımız için kenarda bırakılmış olarak hissetmeye başladığımız için Trakya kent konseyi birliği kurduk. Hep beraber birleşmiş halde birlikte hareket ederek çözme çabası içerisindeyiz. Yaklaşık 2 yıldır çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

19.02.2013 13:41:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT