1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Trakya Kalkınma Ajansı Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Trakya Kalkınma Ajansı Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Trakya Kalkınma Ajansı Tarafından Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
A+A-

Trakya Kalkınma Ajansı, 2012/2013 yılı Proje Teklif Çağrısı İktisadi Kalkınma, Sosyo Ekonomik Kalkınma ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programlarını açıklamıştı. Buna göre, proje hazırlama eğitim

Trakya Kalkınma Ajansı, 2012/2013 yılı Proje Teklif Çağrısı İktisadi Kalkınma, Sosyo Ekonomik Kalkınma ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programlarını açıklamıştı. Buna göre, proje hazırlama eğitimi almak isteyenler için Hibe Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı Vize Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlendi.
Toplantıya, Vize Belediye Başkanı Sayın Selçuk Yılmaz, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.
Bilgilendirme Toplantısı ardından Vize'de ki kurum ve kuruluşların Ajansa proje başvurularını kendi imkânlarıyla yapabilme kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimlerine başlanacak. Bu eğitimler ise 07-08-09 Ocak 2013 tarihlerinde 08.30 ile 18.00 saatleri arasında Vize Belediyesi Konferans Salonu'nda yapılacak.
(ŞG)

29.12.2012 12:38:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT