1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Trafo Alev Alev Yandı-fethiye'de Meydana Gelen Trafo Yangınında Korku Dolu Anlar Yaşandı

Trafo Alev Alev Yandı-fethiye'de Meydana Gelen Trafo Yangınında Korku Dolu Anlar Yaşandı

Trafo Alev Alev Yandı-fethiyede Meydana Gelen Trafo Yangınında Korku Dolu Anlar Yaşandı
A+A-

Fethiye'nin Foça Mahallesi'ndeki trafo merkezinde meydana gelen yangında korku dolu anlar yaşandı. Alev alev yanan trafo kullanılamaz hale geldi. Edinilen bilgiye göre; Fethiye merkez Foça Mahallesi

Fethiye'nin Foça Mahallesi'ndeki trafo merkezinde meydana gelen yangında korku dolu anlar yaşandı. Alev alev yanan trafo kullanılamaz hale geldi.
Edinilen bilgiye göre; Fethiye merkez Foça Mahallesi Günlükbaşı Polis Merkezi karşısında bulunan trafo merkezinde akşam saatlerinde bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Belli bir noktadan çıkan alevler bir anda tüm trafoyu sardı. Çevre sakinleri yangını korkulu gözlerle izledi. Kısa süreli bir paniğinde yaşandığı yangına Fethiye Belediyesi itfaiye ekipleri kısa sürede müdahale de bulunarak söndürdü.
Trafonun hemen yanına park edilmiş bir bisiklette alevler içinde kaldı. Trafo yangını nedeniyle çevrede kısa süreli elektrik kesintisi yaşandı. İtfaiye ekipleri trafoda soğutma işlemi yaparken, AYDEM ekipleri de yedek hat üzerinden enerji verilmesi için çalışma başlattı. Kısa sürede mahalleye yeniden elektrik sağlandı.
(MB-İK)

09.01.2013 15:22:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT