1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Trafik Kazasında Şehit Olan Askerin Evinde Hüzün

Trafik Kazasında Şehit Olan Askerin Evinde Hüzün

Trafik Kazasında Şehit Olan Askerin Evinde Hüzün
A+A-

Kütahya'da trafik kazasında yaralanan kişilere yardım etmek için olay yerine giderken trafik kazasında hayatını kaybeden jandarma erlerinden birinin İzmirli olduğu ortaya çıktı. Kütahya'da trafik kaz

Kütahya'da trafik kazasında yaralanan kişilere yardım etmek için olay yerine giderken trafik kazasında hayatını kaybeden jandarma erlerinden birinin İzmirli olduğu ortaya çıktı.
Kütahya'da trafik kazasında yaralanan kişilere yardım etmek için olay yerine giden jandarma ekibine Tır çarpması sonucu kazada 2 jandarma eri şehit oldu, 1 vatandaş da hayatını kaybetti. Şehit olan jandarma erlerinden biri İzmirli Uygar Yalçınkaya olduğu ortaya çıktı. 24 yaşındaki şehit askerin Kocaeli Üniversitesi Elektrik Elektronik mühendisliği mezunu olduğu ve üniversitesini bitirdikten sonra askere giden Yalçınkaya'nın askerliğinin bitmesine 20 kaldığı öğrenildi. Babası vefat eden ve bir abisi olan şehit annesiyle yaşıyordu.
Evinde hüznün hakim olduğu şehit askerin cenazesi yarın Menemen Cemevi'nde düzenlenecek törenle son yolculuğuna uğurlanacak.
(EA-ÖK-Y)

27.12.2012 14:17:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT