1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Trafik Kazaları Kayda Alındı

Trafik Kazaları Kayda Alındı

Trafik Kazaları Kayda Alındı
A+A-

Antalya'da meydana gelen trafik kazalarının çoğu, dikkatsizlik, ışık ihlali ve hızdan kaynaklanıyor. Antalyaspor kavşağında yağmurlu havada meydana gelen kazada, bir TIR önünde sürüklediği araçla hız

Antalya'da meydana gelen trafik kazalarının çoğu, dikkatsizlik, ışık ihlali ve hızdan kaynaklanıyor.
Antalyaspor kavşağında yağmurlu havada meydana gelen kazada, bir TIR önünde sürüklediği araçla hızla gelirken bariyerlerin kenarında durabildi.
Yine Antalyaspor kavşağı alt geçitte sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç, yolda ters dönerek bariyerlere çarparak durabildi.

IŞIK İHLALİ KAZA NEDENİ
Vatan kavşağında ışık ihlali yapan bir araç, motosiklete çarptı. Opera kavşağında yine ışık ihlalinden kaynaklanan diğer kazada, hızla gelen bir araç kırmızı ışıkta durmayarak bir başka araca çarptı.
Akşam saatlerinde kentin işlek caddelerinden birinde meydana gelen kazada ise hızla kavşağa giren ve sağa dönmek istiyen araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaldırıma çıkarak durdu.
Antalya'da, mobese kameralarına yansıyan bir başka kazada yolun ortasında durarak karşıya geçmek isteyen bir yayaya, hızla gelen bir araç çarptı. Yine bir başka kazada kavşakta yolun karşısına geçmek isteyen yayaya sola dönmekte olan bir araç hızla çarptı.
(SK-HO-Y)

25.01.2013 10:15:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT