1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Trafik Daha Da Rahatlayacak

Trafik Daha Da Rahatlayacak

Trafik Daha Da Rahatlayacak
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Eski Reji Sokağı'nın Karaağaç Bulvarı ile kesiştiği, Ağa Camii'nin karşısındaki iki katlı binanın yıkımını tamamladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi yol ve kaldırım ge

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Eski Reji Sokağı'nın Karaağaç Bulvarı ile kesiştiği, Ağa Camii'nin karşısındaki iki katlı binanın yıkımını tamamladı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi yol ve kaldırım genişletme çalışması kapsamında Eski Reji Sokağı'nın Karaağaç Bulvarı ile kesiştiği, Ağa Camii'nin karşısındaki iki katlı binaya yıkım çalışması yaptı. Yıkımı gerçekleşen binayla ilgili olarak açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, "Bu bölgede vatandaşlarımızdan da çok sayıda şikayet gelmekteydi. Mevcut binanın bir kısmı yaya geçiş alanında bulunmakta ve trafiği de aksatmaktaydı. Bina sahipleriyle görüşülerek karşılıklı mutabakat çerçevesinde anlaşmaya varıldı. Trafik ve yaya akışını olumsuz etkileyen, özellikle dönüşlerde büyük sorun yaşanmasına neden olan 190 metrekare taban alanda yapılan mevcut bina yıkılıp, yerine mülk sahiplerini de mağdur etmeyecek şekilde 100 metrekare taban alanına sahip yeni bir bina yapımı gerçekleşecek" dedi.
(SC-İÇ)

06.02.2013 12:22:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT