1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonsporlu Taraftarlardan Fıfa Çalıştayına Protesto

Trabzonsporlu Taraftarlardan Fıfa Çalıştayına Protesto

Trabzonsporlu Taraftarlardan Fıfa Çalıştayına Protesto
A+A-

Trabzonsporlu taraftarlar, FIFA ve Interpol'un İstanbul'da birlikte düzenlediği şike çalıştayınıngerçekleştirildiği otel önünde protesto gösterisinde bulundu. Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahi

Trabzonsporlu taraftarlar, FIFA ve Interpol'un İstanbul'da birlikte düzenlediği şike çalıştayının
gerçekleştirildiği otel önünde protesto gösterisinde bulundu.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde dün başlayan INTERPOL-FIFA Futbolda Şike ve Yasadışı Bahse Karşı Eğitim ve Önleme Programı Türkiye Çalıştayı bugün de basına kapalı olarak devam ediyor. WOW Hotels Convention Center'de gerçekleştirilen ve futbolcular, hakemler, müsabaka görevlilerin bilgilendirildiği toplantı, Trabzonspor taraftarları tarafından protesto edildi.
Toplantının yapıldığı otel önünde toplanan Trabzonsporlu taraftarlar, şike karşıtı pankartlar açarak toplantının Türkiye'de yapılmasına tepki gösterdiler. "Paranın değil, emeğin savaşçıları, şike iffetsizliktir" yazılı pankartlar açan taraftarlar ayrıca şike davasında yargılanan Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilerin fotoğraflarının yer aldığı dövizlerle Türkiye'deki şike davasına dikkat çektiler. Güvenlik güçleri herhangi bir olaya karşı otel çevresinde güvenlik önlemi alırken, bir süre slogan atan bordo-mavili taraftarlar, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldılar.
(DG-EYB-S)

05.02.2013 12:39:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT