1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor Uefa'yı, Fıfa'ya Şikayet Etti Gökmen Şahin Trabzon

Trabzonspor Uefa'yı, Fıfa'ya Şikayet Etti Gökmen Şahin Trabzon

Trabzonspor Uefayı, Fıfaya Şikayet Etti  Gökmen Şahin    Trabzon
A+A-

Trabzonspor Kulübü, şike süreciyle ilgili olarak UEFA Disiplin Kurulu'nun kararı geciktirmesiyle ilgili olarak UEFA'yı, FIFA'ya şikayet etti. 3 Temmuz'da başlayan şike süreciyle ilgili olarak Trabz

Trabzonspor Kulübü, şike süreciyle ilgili olarak UEFA Disiplin Kurulu'nun kararı geciktirmesiyle ilgili olarak UEFA'yı, FIFA'ya şikayet etti.
3 Temmuz'da başlayan şike süreciyle ilgili olarak Trabzonspor Kulübü hak arama noktasında bütün girişimlerini sürdürüyor. Türkiye'de İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin vermiş olduğu karara rağmen, TFF'nin almış olduğu karar nedeniyle Türkiye'de önü tıkanan Karadeniz ekibi, 2012-2011 şampiyonluk kupasını müzesine getirmek için Avrupa'da da çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyor.
TFF Tahkim Kurulu'nun önümüzdeki günlerde gerekçeli kararı Trabzonspor'a bildirmesinin ardından bordo-mavili kulüp 20 gün içinde CAS'a başvuru süresi başlayacak. Bütün evraklarını hazırlamış durumda bekleyen Karadeniz ekibi, Türkiye Futbol Federasyonu'nu hem UEFA'ya hem de FIFA'ya şikayet ederken, UEFA Disiplin Kurulu'nun kararı geciktirmesi nedeniyle UEFA'yı da, FIFA'ya şikayet etti. İsviçreli avukat grubu tarafından yapılan şikayet başvurusu geçtiğimiz Pazartesi günü yapıldığı öğrenildi.
(GÖK-EYB-S)

31.01.2013 12:43:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT