1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzon'da Yüzme Bilmeyen Öğrenciler "bende Yüzüyorum" Projesi İle Yüzmeyi Öğrendi

Trabzon'da Yüzme Bilmeyen Öğrenciler "bende Yüzüyorum" Projesi İle Yüzmeyi Öğrendi

Trabzonda Yüzme Bilmeyen Öğrenciler bende Yüzüyorum Projesi İle Yüzmeyi Öğrendi
A+A-

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce "Bende Yüzüyorum " projesi kapsamında yüzme bilmeyen 15 öğrenci ücretsiz yüzme kursu verildi. Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yıl

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce "Bende Yüzüyorum " projesi kapsamında yüzme bilmeyen 15 öğrenci ücretsiz yüzme kursu verildi.
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yıl içersinde bayanlara yönelik yaptığı birçok örnek projeye bir yenisini ekledi. Kasım ve Aralık aylarında Trabzon Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yüzme bilmeyen 15 kız öğrencilere "bende Yüzüyorum" projesi kapsamında Trabzon Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu'nda ücretsiz yüzme kursu verildi. Okul Müdürü İdris Demirel böyle bir projeyi hayata geçiren Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı'ya teşekkür etti.
Trabzon Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde yapılan törende kursa katılarak başarılı elde eden 15 kız öğrenciye Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı tarafından belgeleri verildi. Yazıcı "Ödül töreninde yaptığı konuşmada İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan antrenörlerimiz nezaretinde yapılan bu proje ile yüzme bilmeyen gençlerimize ücretsiz kurs vererek onlara spor yapmaya yönlendirdik" dedi.
Törende okul spor faaliyetlerinde başarı elde eden öğrencilere de belgeleri verildi.
(BAŞ-ÖS-S)

25.01.2013 14:50:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT