1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzon Takımlarının Hedefi Kupada Final Oynamak

Trabzon Takımlarının Hedefi Kupada Final Oynamak

Trabzon Takımlarının Hedefi Kupada Final Oynamak
A+A-

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları'nda Trabzonspor ile 1461 Trabzon'un hedefi birlikte final oynamak. Ziraat Türkiye Kupası Kura çekimine Trabzonspor adına katılan idari genel sekreter Metin K

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları'nda Trabzonspor ile 1461 Trabzon'un hedefi birlikte final oynamak.
Ziraat Türkiye Kupası Kura çekimine Trabzonspor adına katılan idari genel sekreter Metin Kazancıoğlu, ligdeki takımların kupada da bir birlerine rakip olduklarını belirterek, "Bir birini iyi tanıyan takımlar. Ligde olduğu gibi kupada da çekişmeli maçlar olacak. Biz dün akşam Kasımpaşa ile çok çekişmeli bir maç oynadık. Bayağı sıkıntı yaşadık. Hedefimiz kupayı almak. İnşallah 1461 Trabzon'da finale çıkar. Biliyorsunuz final maçları bu güne kadar tarafsız sahada oynanıyordu. Şimdi 1461 finale çıkarsa kupa finalini inşallah Avni Aker'de oynarız ve çok güzel bir Türkiye Kupası finali olur" dedi.
1461 Trabzon Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Köroğlu ise, gruplara kalarak hedeflerini gerçekleştirdiklerini dile getirerek, "Bunu başardık. Bundan sonra gruplar da iyi mücadele etmeyi hedefliyoruz. Futbolcularımızı da geliştirerek onların üst seviyeye çıkmalarını sağlamak amacımız. Finalde de Trabzonspor ile karşılaşmak istiyoruz" diye konuştu.
(GÖK-BH-S)

14.12.2012 15:21:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT