1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Trabzon fena karıştı, 2 taraftar gözaltına alındı !

Trabzon fena karıştı, 2 taraftar gözaltına alındı !

Trabzon fena karıştı, 2 taraftar gözaltına alındı !
A+A-

Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan maçın bitiş düdüğü ile AK yazı stadı karıştı. Abdurrahim Albayrak ve Galatasaray Medya Sorumlusuna yapılan saldırı sonrası polis ile taraftarlar arasında arbede çıktı.

Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan maçın bitiş düdüğü ile AK yazı stadı karıştı. Abdurrahim Albayrak ve Galatasaray Medya Sorumlusuna yapılan saldırı sonrası polis ile taraftarlar arasında arbede çıktı. Çıkan olaylarda polis 2 taraftarı yaka paça gözaltına aldı. İşte o gergin anlar...

STAT KARIŞTI, 2 GÖZALTI VAR!

Haber61in haberine göre, Süper Lig'in 13. haftasında Trabzonspor ile Galatasaray karşı karşıya geldi. Medical Park Stadyumu Şenol Güneş Kompleksi'nde oynanan maç 1-1'lik eşitlikle sona erdi. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Galatasaray’ın yedek kulübesinde 2 taraftar sarı kırmızılara tepki gösterdi. Bu sırada Trabzon Emniyetinden bazı polisleri tribüne girerek taraftarları gözaltın almak istediği görüldü.

Taraftarların gözaltın alınması sırasında polislerin kendilerine tepki gösteren taraftarları uzaklaştırmaya çalıştığı görülüyor. Polislerin iki taraftarı gözaltına almak için zor kullandıkları, bu duruma ise taraftarların tepki gösterdiği kaydedildi.

Öte yandan taraftarların 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Futbol A Takım Medya Sorumlusu Eray Sözen'e tepki göstermesi nedeniyle gözaltına alındığı iddia edildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT