1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tpao'da Sertifika Töreni

Tpao'da Sertifika Töreni

Tpaoda Sertifika Töreni
A+A-

Türkiye Petrolleri Batman Bölge Müdürlüğü'nün 58. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde sertifika töreni düzenlendi. Atatürk İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenlenen törende, TPAO 'da

Türkiye Petrolleri Batman Bölge Müdürlüğü'nün 58. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde sertifika töreni düzenlendi.
Atatürk İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenlenen törende, TPAO 'da 5 ile 35 hizmet yılını dolduran personellere sertifika verildi. Sertifika törenine TPAO Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın, Yardımcıları Duran Demir, Tuncay Köse ve ünite müdürleri başta olmak üzere Petrol İş Şube Başkanı M. Mustafa Tekik ve kurum çalışanları katıldı. Törende sinevizyon eşliğinde TPAO'nun dünü bugünü genel detaylarıyla gösterildi.
Günün anlamını belirten bir konuşma yapan TPAO Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın, TPAO'nun başta Dünyanın çeşitli yerlerindeki faaliyetleri olmak üzere, yurt içi ve özellikle Batman'da yaptığı başarılı projeleri sinevizyon eşliğinde anlattı.
Bölge Müdürü Gökhan Akın'ın, emekli olan personellere sertifika vermesinin ardından bütün çalışanlar onuruna bir yemek verildi.
(MŞY-MET-Y)

10.12.2012 14:35:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT