1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tpao Adıyaman Bölge Müdürü Halil Murat Demir:

Tpao Adıyaman Bölge Müdürü Halil Murat Demir:

Tpao Adıyaman Bölge Müdürü Halil Murat Demir:
A+A-

TPAO Adıyaman Bölge Müdürü Halil Murat Demir, TPAO'nun 2012 yılı içerisinde Adıyaman Valiliği'ne, Adıyaman Belediyesi'ne, Kahta Belediyesi'ne ve Akıncılar Belediyesi'ne toplam 3 bin 500 ton asfalt yar

TPAO Adıyaman Bölge Müdürü Halil Murat Demir, TPAO'nun 2012 yılı içerisinde Adıyaman Valiliği'ne, Adıyaman Belediyesi'ne, Kahta Belediyesi'ne ve Akıncılar Belediyesi'ne toplam 3 bin 500 ton asfalt yardımı yaptığını söyledi.
2003-2012 yılları arasında yapılan asfalt katkısının 25 bin 310 ton olduğunu, bu miktarın yıldan yıla faaliyetlerin azalmasına veya çoğalmasına göre değiştiğini ifade eden TPAO Bölge Müdürü Halil Murat Demir, "Faaliyetimiz devam ettiği sürece asfalt yardımımız devam edecek. Asfalt katkısının gerekçesi kurumumuzda asfalt ekibinin olmamasıdır. Sondaj üretimi için kullandığımız yollarda zaman zaman ufak tefek yıpranmalar ve bozulmalar meydana gelebiliyor. Ekipmanımız olmadığı için ilgili belediyelere vermiş olduğumuz asfalt yardımıyla yolların tadilat ve tamiratları yapıyor. Adıyaman Valiliği'ne, Adıyaman Belediyesi'ne, Kahta Belediyesi'ne ve Akıncılar Belediyesi'ne yapılan asfalt yardımı 3 bin 500 tondur. Son 9 yıl içerisindeki yardımlarımız il ve ilçelere, 2003-2012 yılları arasında yaptığımız asfalt katkısı 25 bin 310 tondur. Bu rakam yıldan yıla faaliyetimizin azalmasına veya çoğalmasına göre değişiyor. Faaliyetimiz devam ettiği sürece asfalt yapımımız devam edecek" diye konuştu.
(CK-SO-Y)

30.01.2013 15:18:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT