1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tosya Belediyespor'a Moral Yemeği

Tosya Belediyespor'a Moral Yemeği

Tosya Belediyespora Moral Yemeği
A+A-

Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz ve Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Belediyespor futbol takımı oyuncuları ile moral yemeğinde bir araya geldi.Sincan Belediyespor maçı öncesi, bir otelde düzenle

Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz ve Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Belediyespor futbol takımı oyuncuları ile moral yemeğinde bir araya geldi.
Sincan Belediyespor maçı öncesi, bir otelde düzenlenen moral yemeğine, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Belediyespor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Tosya Belediyespor futbol takımı oyuncuları katıldı.
Düzenlenen yemekte konuşan Tosya Belediyespor Kulübü Derneği Başkanı Kazım Şahin, ''Tosya Belediyespor oyuncuları ile birlikte olmaktan duyduğumuz mutluluğu tüm yönetim kurulu arkadaşlarım adına belirtmek istiyorum. Takımımızın göstermiş olduğu başarıdan oldukça memnunuz ve önümüzdeki maçlarda da bu başarının daha da artması için yönetim olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İhtisaslaşma ve profesyonelleşme yolunda önümüzdeki süreçte çalışmalarımız devam edecek ve Tosyalı hemşerilerimizin desteği ile takımımızı bir üst lige çıkartmak için gayret sarf edeceğiz'' diye konuştu.
(RY-SA)

10.02.2013 18:04:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT