1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tosfed Ödülleri Sahiplerini Buldu İstanbul

Tosfed Ödülleri Sahiplerini Buldu İstanbul

Tosfed Ödülleri Sahiplerini Buldu  İstanbul
A+A-

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu'nun (TOSFED) her yıl düzenlenen Türkiye Otomobil Sporları Şampiyonası'nın ödülleri sahiplerini buldu. 2012 sezonunda Türkiye'de, sekiz ayrı branşta yapılan Ulu

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu'nun (TOSFED) her yıl düzenlenen Türkiye Otomobil Sporları Şampiyonası'nın ödülleri sahiplerini buldu.
2012 sezonunda Türkiye'de, sekiz ayrı branşta yapılan Ulusal Şampiyona Yarışları'nın ardından, genel klasmanda ya da kendi kategorilerinde ilk üçe giren sporcuların kupaları TOSFED Şampiyonlar Gecesi'nde sahipleriyle buluştu.
Ralli, pist, karting, tırmanma, off-road, historic ve P M Team'in klasik otomobil kategorilerindeki aldığı ödüller şu şekilde açıklandı:
"Sinan Evman (pilot) ve Demet Evman (copilot) E Kategori şampiyonluk ve Genel Klasman 2'ciliği, Giorgios Ladopuoulos (pilot) ve Cristina Ladopouolos (copilot) E Kategori üçüncülük, Serdar Evman (pilot) ve Zeki Baştürk (copilot) F Kategori üçüncülük, Levent Tenim (pilot) ve Seyhan Tenim G Kategori üçüncülük."
(BH-BÇ-S)

07.01.2013 11:50:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT