1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Toroslar Belediyesi, Araç Filosunu Genişletti

Toroslar Belediyesi, Araç Filosunu Genişletti

Toroslar Belediyesi, Araç Filosunu Genişletti
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, araç filosuna tam donanımlı cenaze yıkama ve nakil aracı, bir vakumlu süpürge aracı ile 5 doblo araç daha kattı. Toroslar Belediyesi'nden yapılan yazılı a

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, araç filosuna tam donanımlı cenaze yıkama ve nakil aracı, bir vakumlu süpürge aracı ile 5 doblo araç daha kattı.
Toroslar Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere alınan bir vakumlu süpürge aracı, 5 doblo araç ve tam donanımlı cenaze yıkama ve nakil aracı hizmet vermeye başladı. Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Teknik Hizmetler Müdürlüğü'nde yeni alınan araçları inceledi. Amaçlarının vatandaşlara daha hızlı, verimli ve kaliteli bir hizmet ulaştırmak olduğunu söyleyen Başkan Tuna, teknolojik gelişmişlikleri yakından takip ettiklerini ve gelişmenin her türlüsüne açık olduklarını belirtti. Belediyenin makine parkını 9 yıl önce 3 kamyon, bir iş makinesi ve atıl haldeki birkaç araç gereç ile devraldıklarına dikkat çeken Tuna, bugün araç sayısını 99'a yükselttiklerini kaydederek, "Belediye olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bunları bünyemizde barındırma ve az zamanda çok iş yapma gayreti içerisindeyiz. Günümüzde artık kas gücüyle iş yapma dönemi bitti. Teknolojiyi kullanmak suretiyle daha verimli hizmet sağlamak mümkün. Bu araçlarla birlikte hızlı olan işlerimizin daha da hızlanacağını düşünüyoruz. Bizim amacımız da vatandaşlarımıza daha kaliteli ve verimli hizmet ulaştırmaktır. Belediyemize kazandırmış olduğumuz bu araçların Mersinimize, ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
(KYM-Y)

10.01.2013 16:23:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT