1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Toroslar Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı

Toroslar Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı

Toroslar Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Troslar Belediye Meclisi, 2013 yılının ilk toplantısını yaptı. Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın başkanlık ettiği toplantı, yoklama ve bir önceki birleşime ait karar öz

Mersin'in merkez ilçe Troslar Belediye Meclisi, 2013 yılının ilk toplantısını yaptı.
Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın başkanlık ettiği toplantı, yoklama ve bir önceki birleşime ait karar özetinin okunarak oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı. Toplantının açılışında konuşan Başkan Tuna, meclis üyelerinin yeni yıllarını kutlayarak 2013 yılının sağlık, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diledi.
Diğer gündem maddelerinin görüşüldüğü meclis toplantısının sonunda yeniden söz alan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, tüm Mersin halkını yarın yapılacak olan 'Kuvva-i Milliye Yürüyüşü'ne davet etti. Konuşmasında vatandaşların, 3 Ocak Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümünü kutlayan Tuna, "3 Ocak Mersin'in düşman işgalinden kurtuluş günü, milli bir gündür. Bunu da hep birlikte coşkuyla kutlayalım. 3 Ocak 2013 Perşembe günü saat 08.00'de Toroslar Kuvva-i Milliye Anıtı önünden başlayacak 'Zafer Yürüyüşü'ne, kendini Mersinli hisseden herkesi davet ediyorum" dedi.
(HSK-Y)

02.01.2013 14:45:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT