1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Torku Konyaspor'da Uğur Tütüneker Dönemi Başladı

Torku Konyaspor'da Uğur Tütüneker Dönemi Başladı

Torku Konyasporda Uğur Tütüneker Dönemi Başladı
A+A-

PTT 1. Lig'de Torku Konyaspor teknik direktör Uğur Tütüneker ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Tatlıcak Tevfik Lav Tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet

PTT 1. Lig'de Torku Konyaspor teknik direktör Uğur Tütüneker ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.
Tatlıcak Tevfik Lav Tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, başarı için birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Şan, "Bize düşen bundan sonra yönetim, teknik heyet, futbolcular, taraftar ve basınla geçen yıl yaşadığımız o heyecanı yaşamamız gerekir ki, başarı yakalansın. Bu sene çok istediğimiz gibi lige başlayamadık. Bunun sebepleri çok tartışılabilir ama biz geriye dönüp bakmayacağız. Artık önümüze bakacağız ve Torku Konyasporumuzu hak ettiği yere getireceğiz" dedi.
Teknik direktör Uğur Tütüneker de konuşmasında, yapılacak takviyelerle takımın üst seviyelere gelebileceğini söyledi. Tütüneker, "İnşallah güzel bir çalışma olur. Şuan 14 puandayız. İlk yarı 4 maçımız var, bu maçları da çok iyi geçirip puanımızı en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. İkinci yarıda eksik noktalara takviye yapıp takımı daha üst seviyeye getirmek istiyoruz. Bunu da bu takım başarabilir ve biz de bunun için buradayız" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Tütüneker 1.5 yıllık sözleşmeyi imzalayarak kulüp başkanı Şan basın mensuplarına poz verdi.
(İP-RFK-S)

30.11.2012 13:38:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT