1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Torku Konyaspor'da Sinan Özkan Takıma Veda Etti

Torku Konyaspor'da Sinan Özkan Takıma Veda Etti

Torku Konyasporda Sinan Özkan Takıma Veda Etti
A+A-

PTT 1. Lig takımlarından Torku Konyaspor'da sezon başında takıma dahil edilen Sinan Özkan, teknik ekip ve oyunculara veda ederek Konya'dan ayrıldı. Torku Konyaspor'a sezon başında büyük hedeflerle

PTT 1. Lig takımlarından Torku Konyaspor'da sezon başında takıma dahil edilen Sinan Özkan, teknik ekip ve oyunculara veda ederek Konya'dan ayrıldı.
Torku Konyaspor'a sezon başında büyük hedeflerle geldiğini ancak gelinen nokta itibariyle ayrılmanın her iki taraf açısından da son derece doğru bir karar olduğunu düşünerek Adana Demirspor'a transfer olduğunu ifade eden Sinan Özkan, "Öncelikle transferin gerçekleşmesinde anlayışlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum. Burada başarılı olarak Torku Konyaspor'un Süper Lig hedefine ulaşmasında katkı sağlamak istiyordum ama olmadı. Fazla zorlamanın herkese zarar vermesinden çekindim ve gelen teklifi değerlendirerek çok sevdiğim takımımdan ayrılmaya karar verdim. Bana bugüne kadar destek olan herkese teşekkür ediyorum. Torku Konyaspor gerçekten iyi bir takım, hocalarım ve arkadaşlarım için bundan sonra başarılı olmaları ve hedef olan Süper Lig'e çıkmaları adına dua edeceğim. Kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah herkes için hayırlı olur" dedi.
Torku Konyaspor Kulübü de Sinan Özkan'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.
(SA-AH-EYB-S)

01.02.2013 17:31:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT