1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Töre Cinayetine Kurban Giden 15 Yaşındaki Kızın Tecavüzcüsü Yakalandı Remzi Burulday Diyarbakır

Töre Cinayetine Kurban Giden 15 Yaşındaki Kızın Tecavüzcüsü Yakalandı Remzi Burulday Diyarbakır

Töre Cinayetine Kurban Giden 15 Yaşındaki Kızın Tecavüzcüsü Yakalandı  Remzi Burulday    Diyarbakır
A+A-

Batman'da töre cinayetine kurban giden 15 yaşındaki kıza tecavüz ettiği iddia edilen kuzeni, Diyarbakır'da yakalanarak Batman'a gönderildi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Cinayet Büro Am

Batman'da töre cinayetine kurban giden 15 yaşındaki kıza tecavüz ettiği iddia edilen kuzeni, Diyarbakır'da yakalanarak Batman'a gönderildi.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptıkları araştırmalar sonucu, Hatice D.'nin (15) tecavüzcüsü olduğu iddia edilen kuzeni S.D.'yi Bağlar ilçesinde gizlendiği evde yapılan takip sonucu yakaladı. S.D., Diyarbakır'da yapılan işlemlerin ardından Batman Emniyet Müdürlüğü'ne sevk edildi. Hatice D.'nin dedesi, amcaları ve tecavüzcüsü olduğu iddia edilen 5 kişi, daha önce yapılan operasyonda yakalanarak tutuklanmıştı.
Yaklaşık 1 ay önce Batman Çayı'nda cesedi bulunan ve 4 aylık hamile olduğu belirlenen Hatice D.'nin, kuzenleri Ö.D. ile S.D.'nin tecavüzüne uğradığı ve hamile kaldığının anlaşılması üzerine aile büyüklerinin aldığı kararla öldürüldüğü iddia edilmişti.
(RB-YRT-AŞ-Y)

09.01.2013 17:58:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT