1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Torbalı'da Ülkücüler 6 Ayda 99 Toplantı Yapacak

Torbalı'da Ülkücüler 6 Ayda 99 Toplantı Yapacak

Torbalıda Ülkücüler 6 Ayda 99 Toplantı Yapacak
A+A-

Torbalı Ülkü Ocakları'nın köy ve mahallelerde yaşayan gençlere yönelik düzenlediği, "Türk-İslam felsefesi, milliyetçilik ve ülkücülük nedir? Bir ülkücü nasıl olmalıdır?" konularının işlendiği seminerl

Torbalı Ülkü Ocakları'nın köy ve mahallelerde yaşayan gençlere yönelik düzenlediği, "Türk-İslam felsefesi, milliyetçilik ve ülkücülük nedir? Bir ülkücü nasıl olmalıdır?" konularının işlendiği seminerlerinin ilki, önceki gün Korucuk köyünde yapıldı.
İlçede 66 yerde 99 toplantı düzenleyecek olan ülkücüler, 6 aylık süre sonunda programı tamamlayacak. Yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıya Avrupa'da eğitimler veren Ramazan Çelik'in yanı sıra Ülkü Ocağı Başkanı Muhammed Oral, MHP İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu ile ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
Korucuk'tan sonra Ormanköy'e de giden grup, burada köy kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Bu seminerlere durmaksızın devam edeceklerini kaydeden Torbalı Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed Oral, "Seminer programı tespit edilen 66 yerde 99 yerde devam edilecek. Bu seminerleri 6 aylık sre içinde tamamlayacağız" dedi.
Seminer sonunda MHP Torbalı İlçe Başkanı yurdadoğ Mutlu da, ilçenin sorunları ve çözüm yolları konusunda katılımlara bir konuşma yaptı.
(CZ-ERG-Y)

19.01.2013 14:06:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT