1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Torbalı Gurgur Mezarlığı'nda Çalışmalar Tamamlandı

Torbalı Gurgur Mezarlığı'nda Çalışmalar Tamamlandı

Torbalı Gurgur Mezarlığında Çalışmalar Tamamlandı
A+A-

Şubat ayı olağan Torbalı Belediye Meclisi dün gerçekleştirildi. Meclisin ana gündeminini ilçedeki mezarlık sorunu oluşturdu. AK Parti Belediye Meclis üyesi Mehmet Türkoğlu'nun gündeme getirdiği mezar

Şubat ayı olağan Torbalı Belediye Meclisi dün gerçekleştirildi.
Meclisin ana gündeminini ilçedeki mezarlık sorunu oluşturdu. AK Parti Belediye Meclis üyesi Mehmet Türkoğlu'nun gündeme getirdiği mezarlık konusunda açıklama yapan Belediye Başkanı İsmail Uygur, "Biz her şeyimizi tamamladık, gömü yapmak için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyoruz" dedi.
Konunun başbakanın masasında olduğunu dile getiren Başkan Uygur, hazine arazileri ile ilgili konularda Başbakan'ın bizzat kendisinin ilgilendiğini, bu konunun 3 ay önce Torbalı Belediyesinden çıktığını, gömü yapılması için gerekli çalışmaların başlaması için Başbakan Erdoğan'ın imzasının beklendiğini söyledi.
Gerçekleşen Şubat meclisinde camileri yakından ilgilendiren bir konuda gündeme alındı. Başkanlıktan gelen önerge ile Torbalı'daki toplam 4 bin 447 metrekare alana sahip 4 arsanın Diyanet Vakfı'na devredilmesi konusu komisyona havale edildi. Komisyondan gelecek karar doğrultusunda önümüzdeki günlerde mülkiyeti belediyeye ait 4 arsa Diyanet Vakfı'na devredilecek.
(CZ-ERG-Y)

08.02.2013 18:17:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT