1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Torbalı Galatasaray Taraftarları Derneği Kongreye Hazırlanıyor

Torbalı Galatasaray Taraftarları Derneği Kongreye Hazırlanıyor

Torbalı Galatasaray Taraftarları Derneği Kongreye Hazırlanıyor
A+A-

Torbalı Galatasaray Taraftarları Derneği, 30 Ocak tarihinde Belediye Meclis salonunda olağanüstü kongresini gerçekleştiriyor. Kongre için şimdiye kadar sadece Bekir Özel başkanlığa aday olduğunu açıkl

Torbalı Galatasaray Taraftarları Derneği, 30 Ocak tarihinde Belediye Meclis salonunda olağanüstü kongresini gerçekleştiriyor. Kongre için şimdiye kadar sadece Bekir Özel başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
Dernekte üye kayıtları tüm hızıyla devam ederken, 26 Ocak tarihine kadar kaydını yaptıranların olağanüstü kongrede oy kullanabileceği bildirildi. Mevcut yönetimin görevi bırakma kararı almasının ardından, şimdiye kadar sadece Bekir Özel adaylığını açıkladı. Bekir Özel, seçilmesi halinde öncelikli hedefinin Galatasaray taraftarlarının bir araya gelip vakit geçirebileceği ve takımının maçlarını izleyebileceği bir lokali ilçeye kazandırmak olduğunu söyledi. Özel, "Herkesin gönlünce vakit geçirebileceği, GS maçlarını izleyebileceği ve en önemlisi siyasetin giremeyeceği bir dernek binamız olacak. Ben üstüme düşen görevi yapmaya hazırım" dedi.
(CZ-ERG-Y)

19.01.2013 14:13:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT